Heterojen Zemin Kaplama

Heterojen Zemin Kaplama, Pvc Zemin Kaplamaları’nın en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir. Çok geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı, antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır. Tüm kalite tespit programlarından geçirilerek üretilmiş, Pvc , zemin kaplamalarının yüzeyi özel PUR (Polyurethane Reinforced) tekniği ile güçlendirilmiştir. Bakteri barındırmadığı için sağlıklı bir ortam sağlar. PVC zemin kaplamalarının pek çok avantajı vardır. Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz.
 

Heterojen Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılır

Yoğun trafik alanlar , Hastanelerde ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım vs, Okullar, Ofis, Fabrikalar, Kamu binaları, Oteller, Resturant, Kreş ve Ana okulları, Ev ve evde yoğun kullanılan alanlar, Merdiven , Yemekhane, Hastaneler, Sağlık Ocakları, Dispanserler, Laboratuarlar, Eczaneler, Yatakhaneler, Kamu binaları, Alışveriş Merkezleri, Mağazalar, Süper marketler, Kapalı Spor Salonları, Sinema Salonları, Tiyatro Salonları,  Konferans Salonları, Konser Salonarı ve Alanları, Kongre Salonları, Ticaret Merkezleri, Fabrikaların Yönetim Ofisleri, Havaalanları, Ticari alanları, Fuar Alanları, Oteller ve Yönetim Ofisleri, Banka Yönetim Binaları ve Şubeleri,  Devlet Daireleri gibi yoğun trafik alan mekânlarda tercih edilir.
 

Yeni nesil zemin kaplama çeşitlerinden birisi olan, sağlam ve dayanıklı yapısı ile aşınma ve darbelerin yoğun olduğu alanlarda kullanılan heterojen zemin kaplama özellikle; okul, hastane, bazı endüstriyel kuruluşlar ve evlerde oldukça yüksek performans sergilemektedir. Rutubet ve nemden etkilenmeyen, su ile temasında kabarma şişme yapmayan, kolay temizlenebilen ve mikrop barındırmayan bu ürünler rulolar haline istiflenip metre kare cinsinden satışa sunulmaktadır. Fiyat bakımından son derece ekonomik olan, bir kaç saat içerisinde büyük bir binaya serilerek kullanıma sunulma yeteneği olan bu uygulamalar, geçici zemin çözümleri için de oldukça idealdir. Üstelik geri dönüşümü sayesinde başka bir alanda da tekrar kullanılabilir. Değişik desen ve renk seçenekleri ile her dekorasyona ve alan konseptine rahatlıkla uyum sağlayabilen pvc heterojen, hem estetik hem fonksiyonel hem de ucuz bir dekorasyon çözümüdür.