Karo Halı Zemin Kaplama

Karo halı tipi diğer sıradan halılara göre yüksek donanımlı özelliklere sahiptir ve tek parça halinde değildir birçok parçanın birleşimiyle meydana gelen bir halı türüdür. Daha çok ofis büro tarzı iş yerlerinde tercih edilen karo halıekonomik yönden de düşük ücretlerdedir. Uzun vade de kullanıma müsait çıkar tak sistemiyle istediğiniz kesiti başka bir köşedeki parçayla değiştirebilme olanağı sunan eşsiz bir halı türüdür.
 

Bu halı çeşitleri birçok renk ve desen çeşitliliği ile de siz değerli müşterilerimize çeşitlilik sağlar ve kullanacağınız mekanlara göz alıcı bir görsellik sunar. Parçalar halinde birleşerek bir halıya dönüşen bu sistemin parçaları yaklaşık 50 cm. boyunda ve 50 cm. genişliğinde olup değişik en ve boylarda olanları da mevcuttur. Sökülüp takılma özelliği sayesinde bir mekandan başka bir mekana aktarılması kolaydır. Bu halıların bir diğer özelliği de yapısından bulunan içeriklerden dolayı yangınlarda yanma zamanını geciktirir. Temizliği ve bakımı çok zor olmayıp düzenli temizliği yapıldığı takdirde uzun müddet kullanıma daha elverişli olur.
 

Karo halı içeriğinde insana ve doğaya zarar verebilecek maddeler bulunmaz ayrıca antibakteriyel olup her türlü hastalık yapıcı etmenlerin halı içi ve dışında oluşmasını engeller. Bu halı ile kaplanmış bir mekanın ortam içi sıcaklığı dengeli olur sistemin içeriği sayesinde ısıyı muhafaza edici özellikleri bulunmaktadır bu sayede ortam içi enerji kaybını da aza indirger.