YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri (raised floor), kablolar, elektrik bağlantıları, hava kanalları, ısıtma sistemleri gibi yapı tesisatlarını tamamıyla saklarken, bunlara kolay ulaşım sağlayan sistemlerdir.

Yükseltilmiş döşeme sisteminin amacı, tüm servis hizmetlerinin bina içinde istenilen doğrultularda dolaşımını sağlayacak servis hacmini zeminde oluşturmaktır. Bu şekilde yerlerinin değiştirilmesi büyük maliyete ve işçiliğe mal olan sabit duvarlara ve döşemeye gömülen kablolara gerek kalmadan tüm bu sorunlar esneklik kavramı içinde çözülecek ve kullanıcı, gereken durumlarda kolaylıkla döşeme altına müdahale edebilecektir.

Uygulama Alanları : İş Merkezleri, Ofis Katları, Bank Binaları, Bilgi İşlem Merkezleri, Laboratuar, Alışveriş Merkezleri, Üniversiteler, Showroom ve Fuar Alanları, Telefon Santral Merkezleri

Bankalar, şirketler, fabrikalar, barajlar, elektrik santralleri, eğitim kurumları, internet kafeler, fuar alanları, showroomlar, vitrinler, metro sistemlerinde kısacası teknolojinin girdiği her yerde!

 
Tasarımda esneklik
Yüzey kaplamalarında çeşitlilik
Tesisat işlemleri için gerekli servis hacmi
Sisteme ulaşma kolaylığı
Farklı yükseklikte alt yapı sistemleri kullanabilme
Montaj kolaylığı
Yüksek yük dayanımı
Tüm bunlar için de tek çare yükseltilmiş döşeme!